HAKKIMIZDA

Sis Tarım Halk Sağlığı Ürünleri Ltd. Şti 2004 yılından günümüze uzman kadrosu ile Türkiye’de halk sağlığını tehtid eden tüm vektörlerle mücadele hizmetinin yanında Belediyeler bünyesinde sokak hayvanlarının rehabilitasyon hizmetlerini de başarı ile sürdürmektedir.

 

Hastalık bulaştıran canlılar için vektör tanımı yapılmıştır. Halk sağlığını tehdit eden vektörler denince ilk akla sivrisinek, karasinek, kene, hamamböceği, bit, pire, kene, tatarcık vb . gelmektedir. Bu canlıların bulaştırdığı hastalıklardan yaşamını kaybeden insan sayısı savaşlarda ölenlerden daha fazladır.

 

Sis Tarım olarak ana hedefimiz yaşam alanlarının bu canlılardan arındırılmasında sizlere yardımcı olmaktır. Bu mücadeleyi yürütürken uzman personelimiz eşliğinde halk sağlığını, ekolojik çevreyi ve hedef dışı canlıları koruyan ürünler/yöntemler kullanarak yüksek kalitede yaşam alanları oluşturmaktayız.

 

Sis Tarım T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından haşere ve fare mücadelesi için gerekli tüm izin belgelerine sahiptir ve TSE HYB 8358, ISO 9001, ISO 2000, ISO 14001 kalite standartları çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir.

 

Sis Tarım olarak 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ile tanımlanan Sokak Hayvanlarının Rehabilitasyonu hizmetlerini de başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.

 

Sis Tarım faaliyet gösterdiği tüm alanlarda konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile bilimin ve teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak sizlere etkin ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.